• In English
 • Арсеній Яценюк про реформування правоохоронних органів: "Ми скорочуємо кількість, але підвищуємо якість"
  опубліковано 23 вересня 2015 року о 11:59

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав нинішніх працівників правоохоронних органів пройти набір до нової поліції: «Якщо ви хочете служити присязі, дійсно допомагати і захищати громадян країни, - у вас є такий шанс», - підкреслив Глава Уряду в середу, 23 вересня, в Полтаві, де почався набір до нової патрульної поліції міста.

  Він зазначив, що міліція радянського зразка відійшла в минуле. Замість неї вже створений центральний орган виконавчої влади – Національна поліція. Арсеній Яценюк наголосив на необхідності призначення нового керівника Національної поліції, «який повинен мати беззаперечну репутацію, авторитет і волю до змін».

  Глава Уряду закликав нинішніх працівників правоохоронних органів пройти набір до нової поліції: «Ми нікого не виганяємо на вулицю. Той, хто хоче працювати в новій поліції, повинен пройти тести, тренування, атестацію і змінити своє відношення до служби в лавах Національної поліції країни. Зараз все залежить від кожного працівника правоохоронних органів. Якщо ви хочете служити присязі, дійсно допомагати і захищати громадян країни, - у вас є такий шанс».

  Арсеній Яценюк також повідомив, що до кінця поточного року відбудеться скорочення чисельності правоохоронної системи до 152 тисячі працівників: «Вже зараз відбулося скорочення 24 тисяч».

  «Ми скорочуємо кількість, але підвищуємо якість. І ті суми коштів, які економляться на підставі скорочення, розподіляються для збільшення заробітних плат і премій працівникам правоохоронних органів, в першу чергу Національної поліції», - підкреслив він.

  Окрім того, за словами Арсенія Яценюка, буде запущено проект дільничних поліцейських, які повинні працювати по всій країні. Він зазначив, що це – безпека кожного громадянина: «Кожен буде мати захист від дільничного поліцейського і допомогу».