• In English
 • Розпочався ознайомчий візит делегації Ради Європи до України
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 14:41

  21 вересня у Львові стартував перший етап візиту делегації Ради Європи в Україну з метою оцінки поточної ситуації в молодіжній політиці та розробки плану дій з підтримки молоді в Україні.

  Налагодження більш плідної співпраці молодіжних неурядових організацій та мереж з органами державної влади України з визначенням майбутньої програми співпраці між молодіжним департаментом Ради Європи та Міністерством молоді та спорту України є однією з головних завдань візиту молодіжної Ради Європи до України.

  У відкритті заходу взяв участь та виступив з вітальним словом до учасників заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

  21-22 вересня відбудуться зустрічі з представниками молоді, візити до молодіжних проектів. Для участі у сесії у Львові запрошені 20 представників молодіжних неурядових громадських організацій зі Львова, 10 представників молодіжних неурядових громадських організацій з інших регіонів України, представники органів державної влади.

  В ході зустрічі відбудеться презентація діяльності та тренінг з написання молодіжних проектів для подання на фінансування до Європейської молодіжної фундації. Крім того, учасники матимуть унікальну можливість запропонувати пріоритетні напрямки пілотних проектів для України в рамках Європейської молодіжної фундації та загалом співпраці з Радою Європи.