• In English
 • В Ужгороді пройдуть фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади державних службовців
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 12:55

  З 22 по 25 вересня 2015 року у м. Ужгороді відбудеться XVII Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Організатори Спартакіади: Національне агентство України з питань державної служби, Міністерство молоді та спорту України, Закарпатська обласна державна адміністрація, Центральна рада фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

  Урочисте відкриття Спартакіади відбудеться у Спорткомплексі «Юність» 23 вересня 2015 року. В церемонії відкриття візьмуть участь Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

  Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Участь у змаганнях візьмуть 22 команди. Спартакіада проводиться з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

  Вперше в історії в до участі у Спартакіаді запрошені в якості почесних гостей іноземні дипломатичні представники в Україні. А також, в рамках проведення Спартакіади відбудуться позаконкурсні товариські матчі з командами, сформованими з міст Пряшіва та Кошице Словацької Республіки та Генеральним консульством Угорщини в м. Ужгород.