• In English
 • Міністр оборони Степан Полторак перебуває з робочим візитом на Львівщині
  опубліковано 19 вересня 2015 року о 16:01

  Сьогодні, 19 вересня, відбулася зустріч Міністра оборони Степана Полторака з військовослужбовцями – учасниками АТО, які відновлюють здоров’я після поранень, отриманих в боях з російськими найманцями та бандами сепаратистів на Донбасі у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. «Завдяки вашій мужності та самопожертві сьогодні у агресора немає можливості безкарно просуватися далі вглиб територією нашої країни. Ваша звитяга дозволила нам виграти час для того аби збільшити чисельність добре оснащених бойових частин, здатних гідно протистояти ворогу», - акцентував увагу Степан Полторак. Також він наголосив на тому, що за досить короткий період часу Українське військо не лише відновило бойову спроможність, а й отримало суттєву підтримку з боку держави.

  «Сьогодні робимо усе можливе аби наростити м’язи Збройним Силам України: змінюємо підходи до комплектування особовим складом бойові підрозділи, втілюємо у державні замовлення розроблені нові зразки озброєння та військової техніки, впроваджуємо у життя ефективніші алгоритми логістичного, матеріально-технічного забезпечення військ. І це лише початок відродження – попереду ще багато роботи», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

  В межах заходу голова оборонного відомства нагородив чотирнадцятьох військовослужбовців цінним подарунком «Годинник наручний» та грошовою винагородою.

  Зокрема, за проявлену вірність Українському народові та Військовій присязі, виявлені мужність і героїзм, особисту стійкість під час проходження військової служби та високу професійну майстерність, проявлену під час виконання спеціальних завдань в межах Антитерористичної операції, були заохочені старший лейтенант Сергій Салій, старший солдат Олександр Пуховий, молодші сержанти Андрій Манько, Олег Столярчук, Олег Цеханевич, солдати Артем Никоненко, Олександр Щитнік, Віктор Шостак, Андрій Федоров, Руслан Сугаченко, Микола Охрименко, Антон Ісайович, Юрій Запісочний, Віктор Дем’яненко.

  Під час брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації генерал-полковник Степан Полторак зазначив, що метою поїздки є ознайомлення з ходом лікування поранених військовослужбовців в Західному регіоні та вивчення можливості створення у ньому низки реабілітаційних центрів.

  «Вчора Президентом України мені було визначено завдання щодо розробки програми зі створення реабілітаційних центрів, в яких надаватиметься кваліфікована допомога військовослужбовцям, які повертатимуться після виконання бойових завдань, після лікування поранень у медичних установах. Це робиться для того, аби військовослужбовці згодом могли вести активне соціальне життя або продовжувати військову службу у своїх підрозділах», повідомив Міністр.

  Окрім того, він поділився з журналістами найближчими планами на поїздку. Зокрема, про те що ознайомиться виробничими потужностями ДП «Львівський бронетанковий завод», а також із реалізацією на базі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пілотного проекту щодо запровадження інноваційної системи харчування особового складу.