• In English
 • Укрзалізниця продовжує максимально завантажувати усі профільні підприємства з ремонту рухомого складу, - Олександр Завгородній
  опубліковано 18 вересня 2015 року о 17:26

  Укрзалізниця продовжує завантажувати заводи з ремонту залізничного рухомого складу. Так, ПрАТ «Запорізький електро-возоремонтний завод» у другому півріччі поточного року відремонтує 24 локомотивні секції. Наразі у ремонті знаходиться 11 секцій. Про це під час огляду заводу повідомив в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній.

  За словами очільника галузі, Укрзалізниця буде намагатися максимально завантажувати усі профільні підприємства з ремонту рухомого складу, тим самим забезпечувати їх стабільну роботу.

   «Сьогодні Укрзалізниця реформується в підприємство, яке стане прикладом ефективного управління державним майном, – зазначив О. Завгородній. – Ми забезпечуємо роботою понад 300 тисяч чоловік, наблизили середню зарплату по галузі до 5 тисяч гривень, повернулися до повного робочого тижня».

  Керівник Укрзалізниці спільно з в.о. голови правління ПрАТ «ЗЕРЗ» Олегом Вінником оглянув цехи заводу – механічний, інструментальний, складальний, електромашинний. Окрім цього, Олександр Завгородній ознайомився з обсягами виконуваних робіт, устаткуванням, умовами праці заводчан та рівнем їхніх зарплат.

  Також очільник залізничної галузі взяв участь у форумі-презентації, який проводило ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».

  За словами Олега Вінника, понад 70 позицій комплектуючих підприємство змушене сьогодні купувати за кордоном, що за нинішньої економічної ситуації вкрай проблематично. Тож одним із основних завдань форуму, який проводить ЗЕРЗ, є завдання зацікавити і залучити вітчизняного виробника, насамперед, місцевого та із сусіднього, Дніпропетровського регіону, який також має потужний промисловий потенціал. Саме тому до участі в заході запросили представників понад 60 залізничних, машинобудівних та інших промислових підприємств України.

  Окрім заводу, під час інспектування Придніпровської залізниці Олександр Завгородній оглянув і її інфраструктуру.

   

  Довідка:

  ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» – це єдине в Україні багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на усіх видах капітального ремонту електровозів, виготовляє понад 11 тис. найменувань запасних частин до них.