• In English
 • Голова Державної казначейської служби проводить наради у Чернівецькій області
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 19:28

  17 вересня Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз розпочала свою робочу поїздку до Чернівецької області.

  У рамках першого дня візиту Голова Казначейства відвідала  Заставнівський, Кіцманський, Сторожинецький, Вижницький та Путильський райони Чернівецької області та провела робочі наради за участю голів райдержадміністрацій та районних рад,  сільських і селищних  голів, начальників фінансових управлінь РДА, розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, начальників територіальних управлінь Державної казначейської служби України у Чернівецькій області, зустрілася з трудовими колективами казначейств.

  Особливу увагу під час проведення нарад Тетяна Слюз приділила обговоренню Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та функціонуванню офіційного порталу публічних фінансів України, на якому щоденно, починаючи з  15 вересня 2015 року, Казначейством до Міністерства фінансів України передається інформація про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку.

  Також в своїх виступах  Голова Казначейства окремо зупинилась на перевагах переходу розпорядників коштів на систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство». Запропонувала всім клієнтам органів Казначейства активно приєднуватись до цього прогресивного електронного сервісу.

  На18 вересня 2015 року заплановано проведення аналогічних нарад Голови Казначейства до Кельменецького, Хотинського, Новоселицького, Герцаївського, Глибоцького районів Чернівецької області та проведення робочої зустрічі за участю голови Чернівецької обласної Державної адміністрації та голів обласної і міської рад.