• In English
 • Міністр оборони України 24-25 вересня відвідає Сполучені Штати Америки
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 15:55

  24-25 вересня відбудеться робочий візит Міністра оборони України Степана Полторака до Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив заступник Міністра оборони України Ігор Долгов на брифінгу у Будинку Уряду 17 вересня.

  «Це важлива подія у двосторонніх відносинах, це свідчення тієї уваги, яку приділяє Уряд США розвиткові стратегічного партнерства з Україною. Сподіваємося, що цей візит стане кроком до подальшого розширення матеріально-технічної допомоги, яку США надає Україні», – сказав заступник Міністра.

  Він повідомив, що програмою візиту планується зустріч міністрів оборони України та США, зустріч із заступником Держсекретаря США, відповідальним за програми співпраці і допомоги третім країнам, а також виступ Степана Полторака на відкритті заходу, який буде організовано на підтримку України у будівлі Конгресу США.

  Крім того, передбачається, що Міністр оборони України відвідає військово-медичний центр, де проходять лікування та реабілітацію українські військовослужбовці, поранені під час АТО. Ігор Долгов висловив вдячність партнерам за медичну підтримку. Він також відзначив важливість двосторонньої співпраці між Україною та США, особливо щодо надання матеріально-технічної допомоги з самого початку АТО, що відіграло важливу роль для посилення боєздатності підрозділів ЗСУ.

  «Головна мета візиту – це напрацювання подальших кроків у стратегічному партнерстві між Україною та США і визначення конкретних напрямів допомоги в інтересах Збройних Сил та Міністерства оборони України на наступний період», - наголосив Ігор Долгов, висловивши впевненість, що «у США є розуміння того, що АТО і боротьба України проти російської агресії – є не лише питанням національної безпеки України, але і справою забезпечення безпеки в Європі та глобальному вимірі».