• In English
 • Робота з Офісом зв’язку НАТО в Україні набула іншого темпу та якості, – генерал-полковник Степан Полторак
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 11:36

  17 вересня Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час зустрічі з новопризначеним Директором Офісу зв’язку НАТО в Україні Александером Вінніковим повідомив, що робота з Офісом зв’язку НАТО в Україні набула іншого темпу та якості.

  Генерал-полковник Степан Полторак привітав Александера Віннікова зі вступом на посаду та побажав плідної роботи.

  Також Міністр оборони України висловив сподівання, що співпраця з Альянсом буде набирати динаміки, адже така спільна робота дуже важлива не лише для оборонного відомства, а й для країни загалом.

  «У Міністерстві оборони України розпочалися кардинальні зміни, реформи, які торкаються усіх видів діяльності, – розповів генерал-полковник Степан Полторак. – І в процесі реформування активну участить беруть іноземні радники».

  Також він відзначив, що на кожному полігоні, де проходять підготовку військовослужбовці, до навчань долучаються іноземні колеги, зокрема інструктори з країн-членів НАТО, що дає змогу впроваджувати закордонний досвід у вітчизняний процес підготовки.

  У свою чергу Директор Офісу зв’язку НАТО в Україні подякував за встановлення такої тісної співпраці, зокрема надання іноземним радникам можливості брати участь у розробці ключових документів, які покликані реформувати українське оборонне відомство.