• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 16:35

  Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

  Протягом декількох останніх днів російські найманці не здійснювали обстрілів позицій українських прикордонників, однак учора терористи порушили хитке перемир’я.

  Бандити незаконних збройних формувань протягом декількох годин вели вогонь з мінометів та стрілецької зброї по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Постраждалих серед українських військових немає.

  Протягом доби безпілотники, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, прикордонні наряди не фіксували.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 2 транспортних засоби. Автівки перевозили без належних документів побутові товари та металобрухт на суму понад 50 тисяч гривень. Крім того, вони намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.