• In English
 • Ігор Жданов: Уряд створює можливості для української молоді з обміну досвідом з європейськими молодіжними організаціями
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 14:23

  Уряд створює можливості для української молоді з обміну досвідом щодо функціонування європейських молодіжних громадських організацій. На цьому наголосив Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов під час брифінгу у Будинку Уряду 16 вересня.

  Він повідомив, що останнім часом підписано Угоду про обмін молоддю між Україною та Литовською Республікою та Угоду про створення Ради обміну молоддю із Республікою Польща.

  «Ці документи надають можливість мати більш широке співробітництво щодо обміну молоддю, що дозволить нашій молоді їздити до Польщі, Литви, знайомитися там, як функціонують молодіжні громадські організації, які є закони, як підтримуються молоддю в цих країнах, як вона живе. І відповідно приймати в Україні молодіжні делегації з Польщі та Литви, знайомлячи з нашим життям», - сказав  Ігор Жданов.

  Водночас він підкреслив, що Ради обміну молоддю спрямовані на конкурс молодіжних проектів, на взаємодію громадських організацій. «І ми домовилися з нашими партнерами, що вони на перших порах будуть виділяти більше коштів, ніж Україна. Це на засадах розуміння необхідності європейської інтеграції України, в тому числі і створення більш тісного діалогу між молодіжними організаціями», - додав Ігор Жданов. За словами Міністра, на підтримку цієї програми Польща планує виділити близько 4 млн. злотих – це приблизно 1 млн. євро.

  Ігор Жданов також повідомив, що підписано Меморандум про розвиток взаємовідносин між Україною та Словаччиною у галузі фізичної культури і спорту, що дозволить більш системно боротися, в тому числі із допінговою проблемою, обмінюватися досвідом з підготовки тренерів, фахівців, проводити спільні конференції, навчання тощо.