• In English
 • Олексій Павленко у Лондоні презентував перспективні інвестиційні напрями агросектору України
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 11:43

  Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, виступаючи в Лондоні на бізнес-форумі «Інвестиції в сільське господарство та продовольство України» презентував перспективні для інвестицій напрями аграрного сектору нашої країни.

  «Проекти, які ЄБРР реалізовував в агросфері, стали стимулом у створенні потужної аграрної індустрії нашої країни. Україна стверджує своє аграрне лідерство у світі разом із партнерами з ЄБРР», – зазначив Олексій Павленко, виступаючи на форумі.

  «Україна вдячна ЄБРР за готовність співпрацювати в рамках ініційованих проектів з розвитку сільських територій. Міністерство зацікавлене в активному залученні зусиль ЄБРР до участі в проекті з реалізації інструментів фінансової підтримки малих і середніх сільськогосподарських підприємств», - додав Міністр.

  Завдяки багатьом факторам таким як, географічне розташування та природні умови, якість ґрунтів та кваліфікована робоча сила робить український аграрний сектор привабливим для інверторів. За декілька років та за наявності інвестицій Україна має можливість збільшити у рази виробництво сільськогосподарської продукції. На сьогодні перспективними проектами, які вже зацікавили інвесторів є: модернізація зрошувальних систем на півдні України, розвиток та збільшення річкової логістики, переробна галузь та виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, розвиток насінництва та селекції, виробництво альтернативних видів палива, зокрема біоетанолу.