• In English
 • Володимир Демчишин повідомив про стан підготовки до опалювального сезону
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 18:19

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин на прес-конференції у Будинку Уряду повідомив про стан підготовки до опалювального сезону.

  За його словами, станом на сьогодні на складах знаходиться 1 млрд. 920 млн. тонн вугілля. «На сьогодні на складах сумарно разом з ТЕЦ - 1 млрд. 920 млн. Без урахування ТЕЦ сьогодні вже об'єктивно можна говорити про 1,6 млн. тонн. Це вже щонайменш на 250 тис. тонн більше, ніж тоді, коли ми входили в опалювальний сезон минулого року»,- повідомив Володимир Демчишин, додавши, що заповнення складів паливом відбуватиметься до 15 жовтня. А для забезпечення нормальної роботи теплоелектростанцій, як  зауважив Міністр, не вистачає ще близько 900 тис. тонн вугілля. Він також повідомив про домовленість з ДТЕК щодо збільшення на своїх складах на 500 тис. тонн запасів вугілля цього місяця.

  За словами Володимира Демчишина, вугілля марки «Г» видобувається на державних шахтах, «і це 70% всього вугілля, що потрібно». Марки антрацитового і пісного вугілля будуть закуповуватися в ПАР.

  Міністр зазначив, що кошти на закупівлю вугілля виділені.

  Крім того, за його словами, на сьогодні 55% всієї електричної енергії, яка виробляється в Україні, – це атомна електроенергія.