• In English
 • Українські організації вже зараз можуть скористатися можливостями, які надає програма ЄС "Креативна Європа"
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 09:22

  Згідно із досягнутими домовленостями з Європейською Комісією учасники з України мають змогу вже зараз скористатись можливостями, які надає програма ЄС «Креативна Європа».

  Українські учасники можуть знайти партнерів та взяти участь у конкурсі на подачу заявок за напрямом «Європейські проекти співпраці 2016» (кінцевий термін подачі заявок – 7 жовтня 2015 року) ще до того, як Угода про участь України у програмі «Креативна Європа» буде підписана та ратифікована Верховною Радою України.

  Українські організації, які працюють в сфері культури та креативних індустрій, можуть розпочати пошук партнерських організацій з інших країн Європи, спільно з якими включитись у процес підготовки проектних пропозицій. Після досягнення згоди між партнерами українські організації (згідно з правилами участь у програмі можуть брати виключно юридичні особи) мають зареєструватися на Порталі учасника Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань – органу, підпорядкованому Європейській Комісії, - та одержати ідентифікаційний код (Participant Identification Code).

  Під час реєстрації організація надає про себе правову і фінансову інформацію, завантажує документи та заповнює он-лайн форми. Ідентифікаційний код є незмінним і використовується для участі в усіх програмах Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань. При цьому, реєстрація і одержання ідентифікаційного коду не відбуваються автоматично, а потребують авторизації – тому організатори рекомендують потенційним учасникам реєструватись на Порталі завчасно.

  Згідно з правилами програми учасники, які зареєстровані  на Порталі і мають ідентифікаційний код, самостійно подають заявки на оголошені конкурси проектів через відповідні он-лайн форми на Порталі учасника та шукають партнерів без посередництва національного Бюро програми «Креативна Європа». Майбутнє національне Бюро програми «Креативна Європа», яке буде створено після підписання Угоди про участь України у програмі «Креативна Європа», здійснюватиме інформаційну та консультативну діяльність.

  Пошук партнерів для реалізації спільних проектів доступний за такими посиланнями:

  1) http://www.creativeeuropeuk.eu/find-partner

  2) http://www.cultureagora.info/en/home

  3) http://ec.europa.eu/programmes/creative-europe/projects/

  4) бази даних, доступні на сайтах Бюро програми «Креативна Європа» в інших країнах

  Здійснити реєстрацію можна, перейшовши за посиланням на Портал учасника Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань:

  http://ec.europa.eu/education/participants/portal/desktop/en/organisations/register.html

  Інформація щодо відкритих конкурсів доступна за посиланням:

  http://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/funding_en

  Інформація щодо конкурсу на подачу заявок за напрямом «Європейські проекти співпраці 2016» (кінцевий термін подачі заявок – 7 жовтня 2015 року) доступна за посиланням:

  http://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/funding/support-european-cooperation-projects-2016_en