• In English
 • Андрій Пивоварський обговорив з Комісаром Європейського Союзу підписання "відкритого неба" з ЄС
  опубліковано 14 вересня 2015 року о 19:27

  Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 14 вересня під час свого візиту до Брюсселя провів двосторонню робочу зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом.

  На зустрічі сторони обговорили процес надання технічної допомоги Україні з боку Європейського Союзу. Зокрема, Міністр висловив сподівання, що новий проект технічної допомоги «Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі в Україні» розпочнеться до кінця цього року. Також, Андрій Пивоварський підкреслив актуальність та ефективність проекту Twinning «Щодо підвищення ефективності та конкурентоспроможності залізничного транспорту в Україні»: «Ми закінчуємо перший етап проекту і вже затвердили другий. Для нас вкрай важливо розпочати останній якнайшвидше», – підкреслив Міністр.

  Крім цього, Андрій Пивоварський та Йоганнес Ган обговорили подальшу імплементацію Дунайської стратегії ЄС для розвитку Дунайського регіону та повноцінного використання його транспортного потенціалу.

  Окрему увагу сторони приділили необхідності підписання найближчим часом договору «Про спільний авіаційний простір». Пан Йоганнес Ган запевнив Міністра, що Єврокомісія вживає всіх можливих заходів для завершення цього процесу в найближчий строк.