• In English
  • Міністр оборони ознайомився з матеріально-технічною базою факультету військової підготовки Харківського університету
    опубліковано 13 вересня 2015 року о 15:01

    Сьогодні, 13 вересня, під час робочої поїздки на Харківщину Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак відвідав факультет військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний університет”.

    Під час ознайомлення із матеріально-технічною базою вищого військового навчального закладу, глава вітчизняного оборонного відомства зазначив, що модернізація матеріально-технічної бази учбового закладу та навчання курсантів за новими программами, відбувається із урахуванням досвіду, отриманого підчас бойових дій в АТО.

    «Нещодавно мною було прийнято рішення повернути право самостійного використання коштів, передбачених для укріплення матеріально-технічної бази вищим учбовим закладам, - повідомив під час спілкування з командуванням факультету Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак. - Також найближчим часом буде прийнято рішення про закупівлю тренажерів військової техніки для навчання курсантів, а також щодо збільшення державного замовлення на підготовку військових фахівців за новими зразками озброєння та військової техніки для Збройних Сил України, що постачається вітчизняними заводами – виробниками».