• In English
 • Піротехніками ДСНС протягом двох тижнів виявлено на Сході України 330 боєприпасів
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 10:00

  Протягом двох тижнів піротехнічними підрозділами ДСНС України було перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 207 га території Донецької та Луганської областей. Під час перевірки було виявлено, вилучено та знешкоджено 330 боєприпасів, а саме: 108 артилерійських снарядів, 124 мінометні міни, 48 бойових гранат та мін, 9 реактивних снарядів та 41 одиниця інших вибухонебезпечних предметів.

  Зокрема, на території Донецької області найбільшу кількість боєприпасів знайдено в селі Богородичне Слов’янського району – 178 одиниць. Окрім цього, піротехніками ДСНС України були проведені роботи з виявлення та вилучення боєприпасів в таких населених пунктах, як Слов’янськ, Красний Лиман, Миколаївка, Авдіївка, Краснопілля, Пришиб, Маяки, Хрестище, Долина, Адамівка Слов’янського району та Кодемо, Зеленопілля, Опитне, Зайцеве, Отрадівка Красне, Миколаївка, Дача Артемівського району. Загалом з першого вересня в Донецькій області вилучено 268 одиниць вибухонебезпечних предметів.

  У Луганській області піротехнічними підрозділами ДСНС України було виявлено та вилучено 62 одиниці боєприпасів у населених пунктах Трьохізбенка, Райгородка, Попасна, Щастя, Олексіївка, Кряківка, Победа, Дмирівка, Новоайдар, Муратово, Капітанівка, Лисичанськ та Кримське.

  З початку року піротехніками ДСНС України проведено розмінування майже 3 тис. га території Сходу України,  виявлено, вилучено та знешкоджено 8 тис. 564 одиниці вибухонебезпечних предметів, з яких 2 тис. 25 одиниць артилерійських снарядів, 1 тис. 470 одиниць мінометних мін, 1 тис. 775 одиниць бойових гранат та мін, 424 одиниці реактивних снарядів та 2 тис. 942 одиниці інших вибухонебезпечних предметів.