• In English
 • Ксенія Ляпіна на Економічному форумі у Польщі провела дискусійну панель "Україна - реальні кроки до європейських бізнес стандартів"
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 19:21

  Про Україну в економічному та геополітичному контексті цими днями говорять у містечку Криниця-Здруй на Півдні Польщі, де проходить Економічний форум.

  Сьогодні, 10 вересня, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна виступила модератором дискусійної панелі «Україна – реальні кроки до європейських бізнес стандартів» та презентувала її учасникам стратегію дій ДРС з руйнування бар’єрів для ведення бізнесу.

  Участь у Форумі відкриває для українського бізнесу та провідних експертів можливість презентувати міжнародній спільноті нову політику України, спільно знайти та представити шляхи, що дозволять Україні виграти боротьбу за інвестиції і стати виробничим центром Європи.

  Детальніше з презентацією «Дерегуляція як основа державного управління європейського типу» можна ознайомитись на веб-сайті ДРС.

  Нагадаємо, що протягом 20 років Форум є найбільшим і найважливішим місцем зустрічі світових лідерів політики і бізнесу в Центральній та Східній Європі. Його місія – формування сприятливого клімату для розвитку політичного та економічного співробітництва в Європі.