• In English
 • Роман Насіров та Яцек Капіца обговорили питання спільного контролю українсько-польського кордону
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 12:27

  У рамках візиту до Варшави Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров зустрівся із заступником Міністра фінансів – Керівником митної служби Республіки Польща Яцеком Капіцею. Це була вже друга зустріч Насірова і Капіци з питань митного співробітництва.

  Сторони домовилися продовжувати активну роботу в напрямі спільного контролю українсько-польського кордону, зокрема в організації пунктів пропуску.

  Вивченням усіх особливостей (технічних, логістичних, нормативних і т.д.) щодо реалізації спільного контролю на кордоні протягом вересня-жовтня займатиметься експертна група, яка у листопаді має надати свої висновки. Крім того, сторони домовилися щодо створення окремої робочої групи з питань обміну інформацією про товари та транспортні засоби, які перетинають кордон в обох напрямах.

  Голова Державної фіскальної служби України та заступник Міністра фінансів-Керівник митної служби Республіки Польща також обговорили питання співробітництва у сфері боротьби з корупцією.

  Наступна зустріч Романа Насірова та Яцека Капіци запланована на другу половину листопада, коли будуть готові доповіді експертних груп та будуть обговорюватися питання щодо практичної реалізації спільних проектів.

  Нагадаємо, що 9 вересня у рамках візиту урядової делегації України до Варшави була підписана міжурядова угода про надання Україні кредиту у розмірі 100 млн. євро на умовах пов’язаної допомоги, якою, зокрема, передбачається надання коштів для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.