• In English
 • Проходить зустріч Арсенія Яценюка з Президентом Словаччини Андреєм Кіскою
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 11:29

  У четвер, 10 вересня,  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у Словацькій Республіці.

  Відбувається зустріч  Глави Уряду України з Президентом Словаччини Андреєм Кіскою.

  Арсеній Яценюк також зустрінеться з Прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо та Головою словацького парламенту Петером Пелегріні.

  Порядок денний переговорів з керівництвом Словаччини передбачає широкий ряд питань двосторонньої співпраці, включаючи безпекову, енергетичну і торговельну проблематики, тематику гуманітарного співробітництва, а також європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  Під час візиту передбачено підписання двосторонніх міжвідомчих документів, які стосуються співробітництва у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики та про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту.

  Нагадаємо, 9 вересня Арсеній Яценюк перебував з робочим візитом у Варшаві. Там відбулася перша зустріч української влади з новим Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

  У рамках візиту до Польщі Глава Уряду України також зустрівся із Прем'єр-міністром Польщі Евою Копач.

  Було підписано Угоду між урядами України та Польщі про надання кредиту у розмірі 100 мільйонів євро на умовах пов’язаної допомоги, яким передбачається надання коштів для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону. Також підписано договір про українсько-польську Раду обміну молоддю, що має на меті налагодити механізм двосторонньої співпраці у справах молодіжних обмінів, співробітництва і поглиблення контактів представників молоді двох країн.