• In English
 • Встановлення вузлів обліку енергоресурсів - перший необхідний крок до проведення комплексної термомодернізації будинку
  опубліковано 09 вересня 2015 року о 13:18

  За даними експертів, відсутність обліку тепло- та водопостачання спричиняє зниження ефективності заходів з енергозбереження. "Щоб запобігти цьому, державною програмою з енергоефективності передбачено відшкодування населенню та ОСББ частини суми кредиту і на придбання приладів обліку", - наголосив Перший заступник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт.

  "Встановлення вузлів обліку енергоресурсів – це перше, що варто робити домогосподарствам, які вирішили проводити заходи з енергоефективності. Населення має чітко знати обсяг спожитих енергоресурсів та розуміти за що, вони сплачують. Тому до переліку енергоефективного обладнання та матеріалів, на яке поширюється дія програми з енергоефективності, включено і теплолічильники, і лічильники води, і багатозонні прилади обліку електричної енергії", - повідомив Олексій Корчміт.

  Отримати консультації експертів щодо встановлення приладів обліку та іншого обладнання, на придбання яких можна отримати компенсацію від держави, мешканці міст та сіл можуть безпосередньо на семінарах з енергоефективності, які безкоштовно проходять у районних центрах країни.

  На сьогодні вже проведено семінари-практикуми у 161 районі України.

  Зокрема, 7 вересня семінари відбулися у 18 районах країни. Найбільша кількість учасників була зафіксована на семінарах у таких районних центрах України: Біляївський район (Одеська область), Крюківський район (Чернігівська область), Нікопольський район (Дніпропетровська область), Куйбишевський район (Запорізька область).

  Довідково

  11 вересня семінари-практикуми відбудуться у таких райдержадміністраціях:

   

  Літинській РДА

  Старобільській РДА

  Маневицькій РДА

  Великомихайлівській РДА

  Павлоградській РДА

  Зіньківській РДА

  Слов'янській РДА

  Млинівській РДА

  Любарській РДА

  Охтирській РДА

  Михайлівській РДА

  Монастириській РДА

  Іванківській РДА

  Зачепилівській РДА

  Новгородківській РДА

  Маньківській РДА

  Перемишлянській РДА

  Менській РДА