• In English
 • Павло Розенко: Підвищення соціальних стандартів - це конкретний результат реформ
  опубліковано 08 вересня 2015 року о 15:04

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що дострокове підвищення соціальних стандартів стало можливим внаслідок спільної роботи Президента, Уряду та Верховної Ради України щодо реалізації реформ. Про це він заявив під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України за участю Президента України та Голови Верховної Ради України.

  „9 місяців тому, коли формувався і ухвалювався Державний бюджет на 2015 рік, незважаючи на те, що в ньому було зафіксоване підвищення соціальних стандартів з грудня 2015 року, мало хто вірив, що таке підвищення буде можливим. 9 місяців тому це було занадто амбітне завдання. І на сьогодні спільна робота всієї влади в Україні по реалізації тих реформ, які були заплановані, дали можливість говорити про те, що у нас з’явилася можливість збільшити соцстандарти вже з вересня цього року”, - сказав він.

  „Це конкретний результат реформ, основною метою яких для нас є підвищення якості і рівня життя наших співгромадян”, - наголосив Павло Розенко.

  Міністр соціальної політики нагадав, що з 1 вересня 2015 року заплановане зростання усіх соціальних стандартів у середньому на 13%. Загалом же, внаслідок збільшення прожиткового мінімуму, зростуть понад 80 видів соціальних виплат, допомог, компенсацій, стипендій тощо для більше 12,5 мільйона громадян.