• In English
 • Відбулось загальне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 18:06

  4 вересня 2015 р. відбулось загальне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України під головуванням Міністра закордонних справ України, Голови Ради Павла Клімкіна.

  У заході взяли участь понад 90 представників провідних об’єднань бізнесу та українських експортоорієнтованих підприємств, зокрема, АТ «Мотор Січ», ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В.Фрунзе», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», АТ «Харківський тракторний завод», ПАТ «АвтоКрАЗ» та інші.

  Перед учасниками засідання виступили Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська.

  П.Клімкін у своєму виступі підкреслив, що МЗС розробило новий механізм взаємодії Міністерства з експортерами в межах Ради експортерів та інвесторів. Його головна задача – максимально ефективно і оперативно допомагати національному бізнесу у виході на зовнішні ринки. З цією метою розроблено чіткий, зрозумілий алгоритм, який забезпечить максимально просту і ефективну комунікацію МЗС і бізнесу.

  Рада експортерів та інвесторів повинна стати мозковим і комунікаційним центром для співпраці МЗС з бізнесом. Це буде центр, де зі знанням справи будуть вироблятися пропозиції та плани спільних дій з просування національного експорту на зовнішні ринки, де будуть професійно опрацьовувати запити та оперативно надаватимуть сприяння національним виробникам.

  На засіданні були презентовані веб-ресурси Ради, які створено з метою більш ефективної комунікації з експортерами, – окремий веб-сайт та офіційні сторінки у Facebook та Twitter.

  За результатами засідання будуть вироблені пропозиції щодо підвищення ефективності допомоги Міністерства національному бізнесу та його активного залучення до роботи Ради.