• In English
 • Мінекономрозвитку налагоджує співпрацю з Міжнародним трейд-клубом в Україні, - Наталія Микольська
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 17:04

  Мінекономрозвитку розширює співпрацю в питаннях просування українського експорту з Міжнародним трейд-клубом в Україні. Такої домовленості було досягнуто в рамках зустрічі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської з представниками Міжнародного трейд-клубу в Україні.

  У рамках зустрічі Наталія Микольська повідомила про відновлення при Мінекономрозвитку діяльності Ради з просування експорту. За її словами, Рада ставить на меті розроблення національної експортної стратегії, сприяння українським виробникам із просування експорту, допомогу представникам бізнесу у вирішенні проблемних питань, а також напрацювання з ними спільних ініціатив у цій сфері.

  Крім того, Торговий представник України розповіла про плани відомства співпрацювати з іноземними партнерами у форматі бізнес-форумів, перший з яких – у США - вже довів свою ефективність.

  Зокрема, схожі заходи планується провести восени у Німеччині та Франції. До кінця року також опрацьовується проведення спільних міжурядових комісій з Китайською Народною Республікою, Ісламською Республікою Іран, Державою Ізраїль, Італійською Республікою, Республікою Польща.

  Зазначимо, що на зустрічі серед представників Міжнародного трейд-клубу були присутні президент клубу, керівник торговельно-економічного відділу Словацької Республіки в Україні Крайчова Соня, Віце-президент клубу в Україні, керівник відділу промоції та торгівлі Посольства Республіки Польща в Україні Гавін Малгожата, віце-президент клубу в Україні, керівник торгово-економічного відділу, радник Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзинь та генеральний секретар клубу Балясним Валерій.

   

  Довідково

  Громадська організація Міжнародний трейд-клуб в Україні об’єднує понад 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій у сфері торговельно-економічного співробітництва. Основна мета діяльності трейд-клубу – інформування іноземних дипломатів про економічний, науково-технічний та експортний потенціал України, сприяння українським державним структурам у залученні інвестицій, а також налагодження діалогу між представниками вітчизняних та іноземних ділових кіл.