• In English
 • ДСНС: Пожежа на території Білодібровного лісництва Дарницького лісопаркового господарства ліквідована
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 10:14

  Пожежу на території Білодібровного лісництва Дарницького лісопаркового господарства ліквідовано близько 20-ї години 3 вересня, на площі 32 га в межах 4-х кварталів. Забезпечено проливання території, де було загорання.

  Станом на 09:00 4 вересня на місці ліквідації пожежі здійснюється спостереження та моніторинг ситуації. Патрулювання території здійснюється силами цивільного корпусу "Азов".

  Нагадаємо, що 2 вересня о 13:17 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в Білодібровному лісництві Дарницького лісопаркового господарства.

  ГУ ДСНС України у м. Києві було організовано взаємодію із Дарницьким лісопарковим господарством.  У зв’язку із ускладненням ситуації, Дарницьке лісопаркове господарство о 14:18 звернулося за допомогою до ГУ ДСНС України у м. Києві.  За вищевказаною адресою було направлено найближчі пожежно-рятувальні підрозділи, які оперативно прибули на місце виклику та приступили до гасіння пожежі. Станом на 19:40  пожежу було локалізовано окремими осередками в межах 4-х кварталів. Було вжито заходів для недопущення поширення вогню. Зокрема, зроблено борозну навколо 6-го, 24-го, 14-го кварталів, а в 37-му та 38-му здійснено вирубку дерев на шляху розповсюдження вогню. Гасіння пожежі ускладнювалося спекотною погодою та поривчастим змінним вітром.