• In English
 • Ігор Жданов привітав першокурсників вузу, який підготував близько 300 призерів Олімпійських ігор
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 13:20

  У перший день навчального року Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав із Днем знань студентів, викладачів та співробітників Національного університету фізичного виховання і спорту України.

  «Університет, який цього року відзначає 85-річчя заснування, є сьогодні є флагманом підготовки як спортсменів і тренерів, так і науковців у спортивній галузі України. Я щиро вітаю першокурсників, яким випало щастя навчатися в цьому вузі, який за час свого існування підготував тисячі спортсменів і тренерів, зокрема – близько 300 призерів Олімпійських ігор, 112 переможців», - зазначив Міністр у своєму привітанні.

  З нагоди Дня знань та 85-річчя заснування навчального закладу, Міністр вручив ректору Національного університету фізичного виховання і спорту Євгенію Імасу пам’ятний знак від Мінмолодьспорту.

  Крім цього, Ігор Жданов вручив подяки і почесні грамоти Міністерства молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток спорту викладачам та аспірантам університету.

  Із початком навчання першокурсників привітали ректор Університету Євген Імас, декани факультетів та випускники, зокрема чемпіон світу та Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.