• In English
 • У Києві відкрито дві відреконструйовані школи
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 11:25

  Київський міський голова Віталій Кличко привітав столичних учнів із Днем знань і зазначив, що головне завдання школярів – добре вчитися, а столична влада робитиме все, аби освіта отримувала гідне фінансування, а діти і вчителі – комфортні та сучасні умови для навчання. Про це заявив Віталій Кличко під час урочистої лінійки з нагоди Дня знань та відкриття нової спеціалізованої школи № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» у Дніпровському районі столиці.

  «Сьогодні у вас потрійне свято. По-перше, сьогодні День знань. По-друге, хочу вас привітати з відкриттям нової сучасної школи. Я впевнений, що у цих комфортних умовах ви повинні вчитися набагато краще. Це – ваше завдання. А ми будемо робити все, щоб освіта отримувала гідне фінансування. А учні та викладачі мали комфортні умови, щоб вчити і вчитися. І, по-третє, сьогодні найважливіше свято, особливий день для малюків, які вперше йдуть у перший клас», – зазначив Віталій Кличко.

  Міський голова розповів, що вперше за останні роки столична влада відкрила в Києві два дитсадки, а сьогодні відкриваються дві нові відреконструйовані школи.

  «Це дуже важливо. Тому що найважливіші інвестиції – в майбутнє, в наших дітей, у їхні знання», – підкреслив Київський міський голова.

  Віталій Кличко закликав дітей наполегливо працювати та добре вчитися – і тоді всі мрії втіляться в життя. «Вітаю з 1 вересня і бажаю вам успіхів, наснаги і гарного навчального року», – звернувся він до школярів.

  Для реконструкції школи № 141 місто залучило інвесторів. Нова школа може прийняти 900 учнів. Навчальний заклад із поглибленим вивченням англійської мови, івриту, інформаційних технологій.

  У школі передбачено 30 сучасних навчальних кабінетів, обладнаних мультимедійними засобами навчання; комп’ютеризована бібліотека-медіатека з доступом до Інтернету; лабораторії фізики, біології, хімії, 7 лабораторій інформаційних технологій, 2 лінгафонних кабінети; актова зала з операторською кімнатою; конференц-зала; сучасна спортивна та тренажерна зала, об’єднана мала спортивна і танцювальна зала укомплектовані необхідним спортивним обладнанням та інвентарем.  

  На території школи побудований сучасний стадіон із біговими доріжками, корт (спортивний майданчик для ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, теніс), 2 спортивні майданчики з тренажерами. Після першого дзвоника в школі №141 Віталій Кличко поїхав привітати учнів ще однієї нової столичної школи – №128.