• In English
 • Підготовка офіцерських кадрів для Держприкордонслужби здійснюватиметься з урахуванням досвіду проведення АТО
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 11:39

  Сьогодні у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відзначили День знань. Відкрив захід та привітав усіх присутніх з початком навчального  року Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Серватюк Василь Миколайович.

  «У ці урочисті та святкові хвилини ми бачимо радість, гордість та захоплення на обличчях курсантів, особливо першого курсу. Ці неприховані людські почуття є ознакою того, що справдилася мрія молодих юнаків та дівчат. За покликом та велінням серця ви отримали найшановнішу в народі професію – захищати кордон України, – зазначив генерал-лейтенант Василь Серватюк.  – Сьогодні прикордонники Державної прикордонної служби України пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних Сил України, з бійцями Національної гвардії, інших силових структур відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість Україні», - додав Василь Серватюк.

  Загалом у цьому році до академії вступило 282 курсанти, 95 слухачів та 138 студентів. Також  цьогоріч у лавах Академії серед курсантів та викладачів 187 військовослужбовців, які вже встигли зі зброєю в руках пройти горнило війни, проявити мужність і героїзм, вірність Військовій присязі та відданість незалежній Україні. Тому у новому навчальному році підготовка офіцерських кадрів здійснюватиметься по-іншому, з урахуванням досвіду проведення АТО на сході країни, набутого офіцерами-викладачами академії, слухачами курсантами різних курсів, які до вступу виконували завдання в складі мотоманеврених груп. 

   

  Довідково

  Національна академія - багатопрофільний вищий навчальний заклад, що має у своїй структурі 5 факультетів, на яких 24 кафедри де здійснюється підготовка офіцерських кадрів відповідної кваліфікації, сучасна навчально-матеріальна база, рівень якої відповідає сучасним вимогам вищої школи, створює комфортні умови для навчання. На кафедрах академії працює висококваліфікований науково-педагогічний склад, який налічує у своїх лавах чисельну когорту докторів та кандидатів наук.