• In English
 • За ухиляння від виплати зарплат підприємства мають понести адміністративну і кримінальну відповідальність, - Глава Уряду
  опубліковано 30 серпня 2015 року о 18:52

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінсоцполітики та головам ОДА разом із правоохоронними органами невідкладно скликати комісії щодо погашення заборгованості з заробітної платні. Про це Глава Уряду повідомив у “10 хвилинах” у неділю, 30 серпня.

  Арсеній Яценюк назвав неприпустимою заборгованість із заробітної платні: “Це є неприпустимо, коли людина працює, а їй не віддають нею чесно зароблені гроші”.

  Глава Уряду повідомив, що доручив Міністерству соціальної політики разом із керівниками обласних державних адміністрацій та правоохоронними органами невідкладно скликати комісії щодо погашення заборгованості з заробітної платні “і зробити все для того, щоб людина, яка працює, отримала свою заробітню платню у повному обсязі”.

  “Те підприємство, яке ухиляється від виплати заробітної платні, повинно понести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність”, - наголосив Арсеній Яценюк.

  “Ми розраховуємо на те, що українські профспілки стануть на бік працівників і допоможуть Уряду стягнути заборгованість по заробітній платні і підтримують нашу позицію щодо збільшення мінімальної заробітної платні, соціальних стандартів і пенсій”, - підкреслив він.

  Арсеній Яценюк також наголосив, що на порядку денному Уряду стоїть “в цілому реформування системи оплати праці”: “У ній не вистачає справедливості. Тому Уряд разом із Президентом і парламентською коаліцією буде працювати над новою реформованою системою оплати праці для всіх українців”.