• In English
 • Українські Військово-Морські Сили проводять комплекс тактичних навчань
  опубліковано 29 серпня 2015 року о 15:36

  У період з 26 до 31 серпня Військово-Морські Сили Збройних Сил України проводять комплекс тактичних навчань у північно-західній частині Чорного моря і в південній частині Одеської області. Заходи проходять у відповідності до розпорядження командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Сергія Гайдука щодо раптової перевірки готовності сил і військ, які були підняті за сигналом “Тривога” з метою розгортання у найкоротші терміни у районах виконання завдань.

  До заходів залучені близько 10 кораблів і катерів, 10 літальних апаратів, підрозділи морської піхоти і артилерійські підрозділи військ берегової оборони флоту, та майже тисяча чоловік особового складу.

  В рамках навчань берегові артилеристи успішно виконали вогневі завдання з ураження морських цілей на максимальній дистанції. Крім того, відбулося тактичне навчання з висадки повітряного десанту, в ході якого морські піхотинці взяли під контроль визначений район.

  Окрім заходів навчально-бойової діяльності, проводяться також заходи військово-патріотичної спрямованості. Так, 29 серпня на причалі порту міста Ізмаїл відбувається низка заходів за участі двох кораблів ВМС ЗС України, а також особового складу морської піхоти і флотських музикантів. Зокрема, відкриті для відвідування середній десантний корабель “Кіровоград” і рейдовий тральщик “Генічеськ”. Крім того, заплановано показовий виступ військовослужбовців з рукопашного бою та концерт оркестру Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України.