• In English
 • Сергій Квіт: Результати зовнішнього незалежного оцінювання учня - це показник щоденної кропіткої праці вчителя
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 16:39

  28 серпня 2015 року у Київському міському будинку учителя відбулась нарада з директорами загальних середніх навчальних закладів України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

  У нараді взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич.

  За словами Міністра освіти і науки Сергія Квіта, результати зовнішнього незалежного оцінювання – це показник щоденної кропіткої праці вчителя, його професіоналізму викладання матеріалу та вміння допомогти кожному учню. Міністр особливо підкреслив значення української мови.

  За словами Сергія Квіта, рідна мова є тією перлиною, котра визначає культурну спадщину народу. «Наші вчителі української мови множать культурну спадщину, навчаючи дітей не просто правилам, а любові до рідної мови», - наголосив він.

  Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич підкреслила, що стратегічним ресурсом нашої освіти є вчителі української мови, ті люди, які розбудовують національну ідентичність кожного громадянина України.

  Ліля Гриневич зауважила, що практика застосування і робота нового закону буде залежати тільки від тих людей, які очолюють колективи у своїх навчальних закладах. «В усі часи, в усіх країнах, де відбулися справжні реформи освіти, драйверами цих реформ були директори», - повідомила Голова Комітету.

  Під час наради також відбулося відзначення директорів ста шкіл України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.