• In English
 • Генерал-полковник Віктор Муженко нагородив волонтерів "За заслуги перед Збройними Силами України"
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 13:35

  У Генеральному штабі Збройних Сил України відбулося нагородження представників громадських, волонтерських, благодійних організацій, які зробили вагомий внесок у справу всебічного забезпечення та відновлення боєздатності Збройних Сил України.

  Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України “За заслуги перед Збройними Силами України” сьогодні отримали 15 патріотів, які доклали чимало зусиль для надання допомоги Збройним Силам України, починаючи з березня 2014 року і по цей час.

  Вручаючи нагороди, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко виразив слова щирої подяки всім небайдужим громадянам України, які підтримали наше військо у скрутний час.

  «Щиро дякую за Вашу допомогу, мужність, героїзм, доброту та підтримку, яку Ви і зараз надаєте нашим Збройним Силам. На жаль, ми й досі маємо певні проблеми у забезпеченні війська та потребуємо Вашої допомоги. Також ми чекаємо від Вас пропозицій щодо вдосконалення системи забезпечення, модернізації та оновлення техніки і озброєння Збройних Сил України. Ваш досвід у цьому питанні ми готові вивчити та застосовувати», – зазначив генерал-полковник Віктор Муженко.

  Слід зазначити, що нагородження відбувалось за поданням командирів військових частин, а ще 5 чоловіків, які не змогли приїхати, отримають нагороди від керівництва Збройних Сил України у своїх “підшефних” частинах.