• In English
 • У Сумській області на земельні аукціони виставлять права оренди на 240,3 гектара земель
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 13:11

  У вересні землевпорядна служба Сумщини планує провести два земельні аукціони. Інвесторам запропонують придбати права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа земель близько 240,3 гектарів.

  Для проведення земельних торгів на конкурсних засадах визначили двох виконавців. Сумська товарна біржа «Сумиагропромбіржа» в Охтирському районі продасть права оренди на 6 земельних ділянок площею 112,6 гектара. Ще один повторний аукціон організовує Сумська регіональна філія ДП «Центр державного земельного кадастру». В ході цих торгів планують надати в оренду 11 земельних ділянок у Краснопільському районі площею 127,7 гектара. Стартова ціна оренди всіх наділів складає понад 244 тис. грн., що дорівнює чотирьом відсоткам від їх нормативної грошової оцінки.

  «Земельні торги – це один із способів встановити ринкові ціни на оренду землі. Завдяки їх проведенню місцеві бюджети можуть отримати додаткові кошти на реалізацію соціальних програм»,- зазначив керівник землевпорядної служби Сумщини Дмитро Глущенко.

   

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги»

  ».