• In English
 • Ситуація в районі тління торфовищ на Київщині контрольована
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 11:57

  За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій України причиною задимлення в Києві та Київської області ймовірно може бути тління торфовищ в районі міст Буча та Ірпінь Київської області.

  На цей час оперативною групою ДСНС України та ГУ ДСНС України у Київській області здійснюється об’їзд районів можливого тління торфовищ.

  Зранку, 27 серпня, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проведено авіаційну розвідку території Київської області, де відбувається тління торфу.

  Нових осередків не виявлено.

  Найближчий до м. Києва осередок торф’яної пожежі загальною площею 5 га знаходиться у заплаві річки Ірпінь поблизу смт. Гостомель.

  З метою вивчення ситуації на місце загоряння торфу в районі Гостомеля виїхали в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін, Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка. "Загоряння торфу виникає не лише через спекотне літо але, перш за все, через людську недбалість. Попередження займань потребує не лише системної взаємодії відповідних служб але й постійної роботи із населенням. Мінприроди докладе всіх зусиль щоб така робота здійснювалася ефективно", - наголосив Сергій Курикін.

  Гасіння осередків загорянь торфу здійснюється у цілодобовому режимі.

  Ситуація контрольована.

  До пошуку місць можливого тління торфовищ залучено сили і засоби ДСНС України та місцевих органів влади.

  Всього до гасіння осередків тління торфу на території Київської області від ДСНС залучено 72 чоловіка особового складу та 22 одиниці техніки.