• In English
 • У Мінекономрозвитку пройшло друге планове засідання громадської ради
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 19:15

  27 серпня 2013 року відбулось друге планове засідання громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, яке відкрив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

  За словами Міністра Айвараса Абромавичуса, вперше за довгий час Громадська рада стала робочим інструментом, який є необхідним, для ефективної роботи відомства, дорадчим органом, до функцій якого належать обговорення проектів реформ та нормативних актів.

  “Ми високо цінуємо вашу підтримку як експертів та громадських діячів, які готові просувати реформи разом із нами. Вона нам дуже потрібна. Позитивні зміни, яких потребує країна, стануть можливими в результаті нашої спільної роботи ”, - відзначив Міністр.

  Окремо, під час обговорення основних напрямків в роботі, було наголошено на питаннях, які виникають у зв'язку з підготовкою податкової реформи.

  “Ми розуміємо важливість усіх реформ, у тому числі - податкової та питань дерегуляції. Ми відкриті до ваших ідей і будемо раді почути точку зору громадськості під час розробки таких важливих змін до законодавства”. - підкреслив Айварас Абромавичус.

  Нагадаємо, у громадську раду Мінекономрозвитку увійшли 35 представників громадських організацій та профспілок. Головою громадської ради обрано президента асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України “Укрзовніштранс” Олега Платонова. Новий склад громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України був остаточно затверджений 23 липня 2015 р.