• In English
 • Миколаївські землевпорядники зарезервували для учасників АТО землі площею майже 3 000 гектарів
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 18:31

  У Миколаївській області фахівці землевпорядної служби сформували перелік вільних земельних ділянок, які можуть бути передані у власність учасникам АТО. Загальна площа земельних масивів складає 2 985,82 гектарів. Інформація про наділи розміщена у вільному доступі в мережі Інтернет.

  Найбільшу кількість земель для учасників АТО зарезервували в Очаківському (122), Вознесенському (53) та Веселинівському (52) районах Микоалївської області.

  Землевпорядники продовжують здійснювати пошук вільних земельних ділянок. Відомості про них заносять до загальної бази даних, яка буде періодично оновлюватись в он-лайн режимі.

  Фахівці служби надають необхідну консультативну допомогу у оформленні документів учасників АТО на отримання ділянки.  Військові також зможуть ознайомитись з графічними та картографічними матеріалами, де вказана інформація про наділи.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.