• In English
 • Стан виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності (станом на 20 серпня 2015 року)
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 12:13

  Впродовж липня-серпня 2015 року центральними органами виконавчої влади продовжувалася робота по виконанню Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності (далі – План), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 357-р.

  Державною регуляторною службою України у звітному періоді здійснювалася робота стосовно узагальнення інформації, що була отримана від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, в тому числі в телефонному режимі та за допомогою електронних засобів комунікацій.

  Слід зауважити, що за результатами виконання Плану в ІІ кварталі поточного року виконано лише 23 відсотки необхідних заходів.

  Зазначене вказує на те, що більшість нереалізованих заходів потребуватиме виконання у наступних періодах.

  Таким чином, ключове навантаження щодо виконання Плану припадає на  ІІІ – ІV квартали 2015 року, що ставить під загрозу своєчасне його виконання.

  На ІІІ квартал 2015 року Планом передбачено виконання 24 завдань і заходів, тобто 18 відсотків із загальної чисельності за різними напрямками господарської діяльності.

  Разом з тим, станом на 20.08.2015 інформацію щодо виконання заходів відповідно до Плану не надано Мінсоцполітики та Мінприроди.

   

  Детальнішу інформацію про cтан виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності можна переглянути на сайті Державної регуляторної служби за посиланням http://www.dkrp.gov.ua/info/4566.