• In English
 • У Держкомтелерадіо створено Раду директорів державних видавництв
  опубліковано 26 серпня 2015 року о 13:19

  З метою здійснення систематичного аналізу проблем, пов’язаних з діяльністю суб’єктів видавничої справи, та підготовки пропозицій для їх вирішення у Держкомтелерадіо створено Раду директорів державних видавництв, що належать до сфери управління відомства. Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

  Новий дорадчо-консультативний орган діятиме на громадських засадах. Основне завдання Ради – сприяти реалізації державної регуляторної політики у книговидавничій сфері, формуванню дієвого механізму взаємодії органів державної влади і суб’єктів видавничої справи на засадах партнерства, відкритості та прозорості.

  Члени Ради, серед яких керівники провідних державних видавництв «Мистецтво», «Либідь», «Веселка», «Вища школа» тощо, вивчатимуть проблеми, що виникають у роботі державних видавництв та вноситимуть пропозиції керівництву Держкомтелерадіо стосовно їх вирішення.

  Очолив громадський дорадчо-консультативний орган директор державного спеціалізованого видавництва художньої літератури «Дніпро» Олександр Кудрявцев, якого також включено до складу колегії Держкомтелерадіо.

  З текстом положення про Раду директорів державних видавництв та її складом можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=122840