• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 26 серпня 2015 року о 12:45

  Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

  Учора протягом усієї доби російські найманці обстрілювали з гранатометів, кулеметів та снайперської зброї блокпост «Мар’їнка», на якому спільно несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ.  Вогонь вівся з неконтрольованої території (н.п. Олександрівка) 5 разів по кілька годин поспіль з невеликими перервами. Постраждалих серед українських військових немає.

  Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 5 безпілотників, які російські найманці використовували для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО затримано 2 транспортні засоби. Автівками перевозили без належних документів понад 1,5 тонни продуктів харчування  на понад 50 тисяч гривень. Автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Зараз авто передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.