• In English
 • На Львівщині учасники АТО отримали 1 422 земельні ділянки
  опубліковано 25 серпня 2015 року о 18:38

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 1 422 земельні ділянки. Наділи розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів.

  Землевпорядна служба регіону ухвалила 1 290 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 145,6 гектара. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва. Ще 132 земельні ділянки в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

  Паралельно землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 1 423 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 350,8 гектарів. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

  «Для зручності учасників АТО у приміщенні управління Держгеокадастру Львівщини працює окремий офіс – «єдине вікно». Тут військові можуть отримати необхідну інформацію та професійну допомогу у оформленні земельних ділянок»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

  Довідково:

  На Львівщині учасники АТО можуть отримати консультативну допомогу за принципом «єдиного вікна» при оформленні земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів). Сервіс доступний у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, яке знаходиться за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4, 10 поверх, к.88.

  Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна на сайті Держгеокадастру Львівщини.