• In English
 • Міністр оборони вручив державні нагороди військовослужбовцям
  опубліковано 25 серпня 2015 року о 17:04

  Сьогодні, 25 серпня, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак вручив державні нагороди військовослужбовцям, яких Указом Президента України заохочено до Дня Незалежності України.

  «Неможливо сьогодні переоцінити роль і місце Збройних Сил у захисті суверенітету держави та її кордонів, – зазначив Степан Полторак. – Коли ворог прийшов на українську землю, військові проявили неабияку мужність, яку продовжують виявляти щодня: ризикуючи своїм життям, а інколи, на превеликий жаль, і жертвуючи ним задля виконання бойового завдання, в ім’я святого обов’язку – захисту Батьківщини».

  Міністр оборони подякував усім військовослужбовцям за їх щоденний подвиг та наголосив, що загалом до Дня Незалежності України державними нагородами відзначено 40 військовослужбовців Збройних Сил України, частина з яких зараз виконує завдання на Сході держави.

  Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять про тих, хто віддав своє життя, виконуючи бойові завдання.

  Під час заходу Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак вручив  орден Золота Зірка” дружині загиблого підполковника Юрія Коваленка, якого удостоєно званням Героя України посмертно.

  «В пам'ять про Героїв, які поклали своє життя за мир та спокій у державі, ми виконаємо свій обов’язок до кінця! Ми переможемо, аби діти Героїв жили у мирній країні», – наголосив генерал-полковник Степан Полторак.