• In English
  • 7,5 тисячі рятувальників гарантували безпеку громадян у період святкування Дня Незалежності України, - Микола Чечоткін
    опубліковано 25 серпня 2015 року о 11:43

    У період святкування 24-ї річниці Незалежності України задля гарантування безпеки громадян та попередження виникнення надзвичайних ситуацій по всій території України на цілодобовому чергуванні перебувало понад 7,5 тисячі рятувальників та близько 1,5 тисячі одиниць техніки.

    24 серпня у центральній частині Києва на чергуванні перебувало близько 750 співробітників ДСНС та 200 одиниць техніки. У разі можливого виникнення надзвичайної ситуації було сформовано резерв сил та засобів. Про це повідомив Голова ДСНС України Микола Чечоткін під час апаратної наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби.

    “Впродовж 22-24 серпня підрозділи ДСНС забезпечили оперативне реагування на всі надзвичайні події. Рятувальники ліквідували 1 тис. 251 пожежу, у тому числі у житловому секторі – 330 пожеж, врятували 12 осіб та не допустили знищення вогнем 268 будівель та 11 одиниць техніки. В цілому обстановка була контрольованою, надзвичайних ситуацій не виникало. Тож я дякую всім рятувальникам за продуктивну та злагоджену роботу”, - зазначив Микола Чечоткін.