• In English
 • Держслужба інтелектуальної власності: відкрито on-line доступ до інформації про заявки на торговельні марки
  опубліковано 21 серпня 2015 року о 15:38

  З 21 серпня цього року Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ)  на своєму офіційному веб-сайті (http://sips.gov.ua) відкриває on-line доступ до інформації про заявки на торговельні марки, яка буде актуалізовуватися щоденно.

  Це дозволить правовласникам вчасно відслідковувати подані заявки, які можуть порушувати їхні права інтелектуальної власності та не допускати реєстрації недобросовісних торговельних марок шляхом подання заперечень.

  За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової, питання вільного доступу до інформації про заявки на торговельні марки неодноразово порушувалося у відповідних рекомендаціях парламентських слухань. На виконання цих рекомендацій,  ДСІВ забезпечує вільний доступ  громадськості до інформації про подані заявки.

  Керуючись у своїй діяльності принципами  прозорості та відкритості, ДСІВ відповідає високим стандартам якості роботи провідних європейських відомств з питань інтелектуальної власності.

  Доступ до Інтерактивної БД «Заявки на знаки для товарів і послуг, прийняті до розгляду» можна отримати у розділі «Інформаційні ресурси» - «Електронні інформаційні ресурси» - «Бази даних, інформаційно-довідкові системи» - «Знаки для товарів і послуг».