• In English
 • Юрій Стець: До кінця року Концепцію інформаційної безпеки України буде прийнято та впроваджено в дію
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 16:02

  Сьогодні, 20 серпня, на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо проведення щотижневих експертних зустрічей представників органів влади з експертами регіонів з метою обговорення пріоритетів державної політики, Міністерство інформаційної політики України  відповідно до встановленого графіку провело обговорення Концепції інформаційної безпеки України з представниками експертних організацій Харкова, Дніпропетровська, Львова, Полтави, Чернігова, Одеси через відеоконференцзв’язок.

  У заході взяли участь: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, заступник Міністра Артем Біденко, член Експертної ради при МІП Дмитро Дубов, Голова правління Всеукраїнської ГО «Всеукраїнське агентство авторських прав» Юрій Гандзюк, а також експерти громадських організацій зі сфери медіа та представники влади  вищезазначених регіонів України.

   «Якщо б така Концепція інформаційної безпеки України була створена 24 роки тому - інформаційна війна мала би менше наслідків». Міністр в ході запитань від кожної з областей дав чіткі відповіді на висловлені зауваження до документу та пообіцяв, що документ, напрацьований ЕРМІП, з урахуванням всіх зауважень, зібраних під час громадських обговорень з експертним середовищем в регіонах України, буде прийнято та впроваджено в дію до кінця цього року», - сказав Юрій Стець.

  Дмитро Дубов, член ЕРМІП, на завершення підкреслив: «Під час створення та обговорення документу, ставимо перед собою головне завдання - створити такий документ, який був би актуальним не лише сьогодні-завтра, а на 10 років вперед».

  За результатами сьогоднішнього обговорення, від регіональних експертів буде зібрано всі зауваження та передано секретарю ЕРМІП для врахування їх в документі.