• In English
 • Уряд сприяє першочерговому забезпеченню земельними ділянками учасників АТО
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 15:38

  Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначає пріоритетність виділення земельних ділянок, зокрема, учасникам антитерористичної операції. З метою реалізації цього закону в середу, 19 серпня, Уряд прийняв проект розпорядження, яке передбачає безоплатне отримання у власність земельних ділянок учасниками антитерористичної операції, а також членами сім’ї учасника АТО у разі його смерті.

  Згідно з вище згаданим нормативно-правовим актом, органам місцевого самоврядування рекомендовано розглядати  звернення з даного приводу учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції в першочерговому порядку.

  У десятиденний строк після подання заяв про виділення земельних ділянок  відповідна інформація передається Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, її облік здійснюватиметься в Єдиному реєстрі учасників антитерористичної операції.

  Прийняття розпорядження матиме позитивні соціально-економічні наслідки в частині реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції та сімей загиблих на безоплатне отримання у власність земельних ділянок.