• In English
 • Прем'єр-міністр України: Нових фахівців Держприкордонслужби будуть набирати за принципом Національної поліції
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 19:40

  Державна прикордонна служба України прийняла рішення про запровадження експерименту на кшталт того, який був проведений при формуванні нової української національної поліції. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив у четвер, 20 серпня, під час ознайомлення зі Стратегією реформування прикордонного відомства в аеропорту «Бориспіль».

  «У низці аеропортів України як перший етап ми проводимо тренінги і наймаємо нових фахівців Державної прикордонної служби, в новій формі, з новою заробітною платою, але які будуть потребувати інших знань, іншого навчання, інших тренінгів і, саме основне, - це іншого ставлення до громадян країни», - зазначив Арсеній Яценюк.

  Прем’єр-міністру було презентовано етапи реформування органів та підрозділів Держприкордонслужби в рамках проекту, а також зразки нової форми одягу прикордонників.

  Реалізація представленого проекту, який проходить під гаслом: «Служити, захищати, допомагати» дозволить подолати корупційну складову серед персоналу та підвищити рівень довіри суспільства до Держприкордонслужби.

  Для початку проект запроваджується у двох аеропортах: «Жуляни» та «Гостомель». «І треба шукати кошти на Бориспіль, тому що це зараз самий основний хаб, де найбільша кількість пасажирів переміщується», - наголосив Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк висловив сподівання, що «далі ця система буде продовжуватися в цілому по всій Україні».