• In English
 • Міністерство оборони України продовжує реалізацію реформ, - Юрій Гусєв
  опубліковано 19 серпня 2015 року о 17:40

  Сьогодні, 19 серпня, на території Головного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулося чергове засідання Ради реформ Міністерства оборони України.

  Після засідання заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв поінформував представників ЗМІ про результати засідання Ради реформ Міністерства оборони України.

  «У Міністерстві оборони України успішно реалізований проект запровадження системи електронних закупівель, — зазначив Юрій Гусєв. — Хочу відзначити, що Міністерство оборони — перше і єдине серед центральних органів виконавчої влади, в якому запроваджений цей проект. Це те, що ми обіцяли Президенту, і вже сьогодні ми можемо говорити про його результати».

  Заступник Міністра оборони повідомив, що рішенням Ради реформ запроваджено декілька нових проектів. «У першу чергу, це створення Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, що дозволить запровадити нові підходи у логістиці та принципово нові стандарти забезпечення Української армії. Проектом реформи обліку та контролю пального у Збройних Силах України буде запроваджена технологія контролю за використанням пального, а звітність з цього питання стане більш пристосованою для ефективного управління, — додав Юрій Гусєв.

  Також заступник Міністра оборони поінформував присутніх про реформування військової медицини, зокрема, щодо проекту «е-Здоров’я». «Сьогодні Офіс реформ передає військовому госпіталю медично-інформаційну систему «е-Здоров’я» для подальших практичних випробувань», — зазначив Юрій Гусєв.