• In English
 • Діти бійців АТО з Тернопільщини вирушили на відпочинок у Польщу
  опубліковано 19 серпня 2015 року о 10:29

  На оздоровчий відпочинок 19 серпня до Польщі вирушили 20 дітей учасників антитерористичної операції з Тернопільської області. Це четверта поїздка за кордон, яку організували для дітей бійців у Тернопільській облдержадміністрації департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту спільно з департаментом освіти і науки .

  «Цей відпочинок триватиме 10 днів, діти проведуть час у Люблінському воєводстві, - зазначив заступник голови – керівник апарату Тернопільської ОДА Віктор Шумада. – Вони матимуть змогу ознайомитись з культурою Польщі, взяти участь у різноманітних освітньо-виховних проектах та презентувати наші звичаї і традиції. Кожна дитина везе з собою вишиванку та інші символи українського народу. Це чудова нагода розвинути міжкультурний діалог. Дітей супроводжують медик та педагог, які дбатимуть про них».

  Ініціатором поїздки став маршалок Люблінського воєводства Славомір Сосновський. Фінансує відпочинок Європейський Центр Інтеграції та Самоврядувальної Співпраці «Дом Європи».

  «Під час робочих зустрічей із іноземними представниками ми шукаємо можливості для оздоровлення за кордоном дітей бійців. Відтак в кінці серпня організовуємо поїздку в Латвію, а також ще дві поїздки в Польщу. Група дітей минулого тижня повернулась з Хорватії, ще одна група відпочиває там на даний час. Загалом плануємо оздоровити до кінця року до 200 дітей із сімей учасників АТО», - додав Віктор Шумада.