• In English
 • На земельних торгах на Миколаївщині інвесторам запропонують права оренди на 146 земельних ділянок
  опубліковано 19 серпня 2015 року о 10:20

  У землевпорядній службі Миколаївської області планують залучити нових інвесторів до управління землею. З цією метою в регіоні проведуть відкриті земельні аукціони, на яких запропонують придбати права оренди на 146 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель становить понад 3,7 тис. гектарів. На торгах землевпорядники планують залучити до бюджетів сільських та селищних рад майже два мільйона гривень.

  Найбільшу кількість ділянок планують передати в оренду на конкурсних засадах у Березанському (27 ділянок площею 1 052,6 га), Єланецькому (20 ділянок площею 306,7 га) та Казанківському (17 ділянок площею 346,6 га) районах Миколаївської області.

  На сьогодні в ході конкурсного відбору вже частково визначені виконавці земельних торгів. Профільні фахівці забезпечать підготовку продажу прав оренди на 60 ділянок загальною площею 1,2 тис. гектарів.

  «На земельних торгах вдається знаходити інвесторів, які готові платити ринкові ціни за права оренди. Це дозволяє забезпечити додаткові надходження до місцевих бюджетів та спрямовувати кошти на розвиток громад», – додала в.о. начальника землевпорядної служби Миколаївської області Наталя Ільчанінова.

   

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».