• In English
 • Волонтери відновлюють і модернізують військову техніку для воїнів АТО
  опубліковано 18 серпня 2015 року о 17:07

  Разом із представниками 28 окремої механізованої бригади оперативного командування Південь волонтери з Одещини відновлюють законсервовану й пошкоджену в боях на Сході України техніку. Ремонтники відновили один із протитанкових ракетних комплексів, який був законсервований протягом 10 років. Тепер ця машина повністю відновлена і здатна двома пострілами знищити ворожий танк.

  На місцевому форумі волонтери знайшли електриків та зварювальників, які безкоштовно погодилися допомогти в цій важливій справі. Деталі для ходової частини установки волонтери шукали у звичайних автомагазинах. І вже за тиждень техніка була готова до обкатки на військовому полігоні.

  Разом з бойовими машинами військово-волонтерський загін ремонтує й вантажівки, на яких перевозять воїнів та вантаж у зоні АТО. За два місяці було відновлено 11 одиниць техніки. Один із екіпажів протитанкового комплексу Штурм уже проявив себе під Дебальцевим. Тоді українські воїни знищили 2 танки терористів, а самі залишилися неушкодженими.

  Тим часом Южноукраїнські волонтери-атомщики модернізували для десантників 79 окремої аеромобільної бригади два автомобілі ГАЗ-66, два УАЗ-469 та БТР-70, які прибули із зони АТО.

  Під час церемонії передачі відремонтованої техніки десантники на знак подяки вручили волонтерам почесні грамоти й тільники. Варто зазначити, що протягом декількох місяців робітники Южноукраїнської АЕС відновили й модернізували понад 40 одиниць бойової техніки.