• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 18 серпня 2015 року о 12:57

  Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

  Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку російських найманців не було.

  Учора під час здійснення перевірочних заходів у контрольному пункті в'їзду/виїзду «Зайцеве» прикордонники спільно із працівниками митниці виявили у легковому  автомобілі «Тойота», яким керував наш співвітчизник, приховані 15 тисяч гривень, 5 тисяч рублів РФ та 4 трудові книжки громадян України на різні прізвища. Даного громадянина та виявлені кошти передано встановленим порядком співробітникам УСБУ в Донецькій області.

  Також у контрольному пункті «Бугас» прикордонники виявили громадянку Росії та Азербайджану, які перетнули кордон з РФ через закриті пункти пропуску. Затриманих передано до Волноваського РВ УМВС України в Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 4 транспортні засоби. Автівки без належних документів намагалися провезти поза контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками, понад 6 тонн продуктів харчування на суму близько 45 тисяч гривень. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Бугас» прослідував 1 вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем від релігійної громади «Нове життя». Транспортний засіб перевозив майже 20 тонн будівельних матеріалів жителям Донецької області.